Şartlar & Koşullar

Mevlutsekerleri.com Adresinden Almış oldugunuz ürünler imalatcı olan Biz ve ithalatcı olan firma Garantisi altındadır.

1. Cayma Hakkı
Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirtmelisiniz Hatalı ürün Yanlış ürün Gibi

2. Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

3. Kulanıcı Bilgileri

Üyelerin, üyelik bilgilerini başka kişi ve/veya kurumlara vermez. İş bu üyelik bilgileri sadece, üyenin site işlemleri esnasında zaman kazanmasını ve üyeye kolaylık sağlanmasını temin için alınmıştır. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.Elektronik posta adresiniz hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara verilmeyecek, reklam, tanıtım, pazarlama amaçlı kullanılmayacaktır.

İş bu üyelik sözleşmesinin akdedilme işlemi internet ortamında gerçekleştirilir. Üye işlemlerini gerçekleştirince sözleşmenin tarafı olarak, sözleşmeyi akdetmiş sayılacağını şimdiden kabul ve taahhüt eder.